დასაქმების ხელშეწყობის ცენტრი საქართველოს უნივერსიტეტის სტუდენტებსა და კურსდამთავრებულებს გიწვევთ
• • დაუკავშირდეთ და დაამყაროთ ნეთვორქინგი როგორც ადგილობრივ, აგრეთვე საერთაშორისო წამყვან კომპანიებთან;
• • გაეცნოთ შრომით ბაზარს, მიიღოთ ამომწურავი ინფორმაცია ვაკანსიებისა და სტაჟირებების შესახებ პოტენციური დამსაქმებლებისაგან.
ფორუმზე დასწრების მსურველმა სტუდენტებმა და კურსდამთავრებულებმა შეავსეთ სარეგისტრაციო ფორმა - https://forms.gle/ieV8JZMdwByUncdq5
დასაქმების ფორუმისთვის მოსამზადებლად საჭირო მასალები, CV-ს შაბლონები და მოწვეული კომპანიების სია იხილეთ აქ - https://shorturl.at/ruvw4
• • თარიღი: 1 მარტი, 2024;
• • დრო: 16:00 სთ - 18:00;
• • ადგილი: საქართველოს უნივერსიტეტი, IV კორპუსი
დამატებითი ინფორმაციისათვის მოგვმართეთ:
საქართველოს უნივერსიტეტის სტუდენტებისა და კურსდამთავრებულების დასაქმების ხელშეწყობის ცენტრი, IV კორპუსი, ოთახი 505 „ა“

Job Fair For law and School of Business, Economics and Management
At the invitation of the Employment Support Center, the Job Fair for law and business school students will be held for students and graduates of the University of Georgia.
You will have the opportunity to:
• Connect and establish networking with both local and international leading companies;
• Get to know the labor market, get comprehensive information about vacancies and internships from potential employers.
Students and graduates wishing to attend the forum should fill out the registration form here - https://forms.gle/ieV8JZMdwByUncdq5
Materials needed to prepare for the employment forum, CV templates and list of invited companies can be found here - https://shorturl.at/ruvw4