საჯარო ლექცია "საგანმანათლებლო დაწესებულებები გერმანიაში, ამ სფეროში არქიტექტურული კომპანია ALN-ის გამოცდილება და მისი გაზიარება საქართველოში"
23 October 2023
საქართველოს უნივერსიტეტის ხელოვნებისა და ჰუმანიტარულ მეცნიერებათა  სკოლა  25 ოქტომბერს  11:00 საათზე, გიწვევთ საჯარო  ლექციაზე: "საგანმანათლებლო დაწესებულებები გერმანიაში, ამ სფეროში არქიტექტურული კომპანია ALN-ის  გამოცდილება  და მისი გაზიარება საქართველოში".
ლექციას/პრეზენტაციას გაუძღვებიან ALN -ს წამყვანი არქიტექტორები:  მარკუს ნოიბერი და გჯერგჯი დუშნიკუ
საჯარო ლექცია იმართება იმ ვორქშოპის  ფორმატში, რომელსაც არქიტექტურული კომპანია ALN (www.aln.la)  ატარებს საქართველოს უნივერსიტეტში.
არქიტექტურული კომპანია ALN -ს სათაო ოფისი გერმანიის ქალაქ ლანდშუტში მდებარეობს. გარდა ამისა კომპანიის დაახლოებით 70 თანამშრომელი დასაქმებულია  ALN -ს ოფისებში ბერლინში, მილანში და ტირანაში.

The School of Arts and Humanities at the University of Georgia invites you to a public lecture on October 25th at 11:00 AM titled "Educational Institutions in Germany: The Experience of the Architectural Company ALN in this Field and its Sharing in Georgia."
The lecture and presentation will be led by the leading architects of ALN, Markus Neuber and Gjergji Dušniku.
This public lecture will be conducted in the format of a workshop organized by the architectural company ALN, which can be found online at www.aln.la. ALN's headquarters are located in the German city of Landshut, and they employ approximately 70 staff members in their offices in Berlin, Milan, and Tirana.