სამართლის სკოლის დირექტორმა, ანა ხურციძემ საუკეთესო შედეგის მქონე პირველკურსელები დააჯილდოვა
19 სექტემბერს, სამართლის სკოლის დირექტორმა, ქ-ნ ანა ხურციძემ სტუდენტებთან საორიენტაციო შეხვედრებზე, ერთიან ეროვნულ გამოცდებში საუკეთესო შედეგის მქონე პირველკურსელები ლეპტოპით და ტექნიკით დააჯილდოვა. ანასტასია რაზმაძეს საჩუქრად გადაეცა ლეპტოპი, პავლე ჩაჩანიძეს - მუსიკალური ხმის გამაძლიერებელი, დანარჩენ სტუდენტებს - პორტარული ენერგიის წყაროები (Power Bank).
შეხვედრის ფარგლებში პირველკურსელებმა მიიღეს ამომწურავი ინფორმაცია სამართალმცოდნეობის პროგრამის საგნებზე, სწავლების მეთოდიკაზე, პრაქტიკულ გამოცდილებაზე, დასაქმების პერსპექტივაზე და ა.შ.
აღსანიშნავია ისიც, რომ საორიენტაციო დღეზე პირველკურსელებს KPMG-ის იურიდიული სამსახურის უფროსი- ბ-ნ ჯაბა გველებიანიც შეხვდა, რომელიც სტუდენტებს პროფესია იურისტის თავისებურებებზე ესაუბრა.

Director of School of Law- Ana Khurtsidze Awarded Top Freshmen
On 19th of September, Director of School of Law Ana Khurtsidze awarded top three highest rated freshmen (according to United National Exam points). Anastasia Razmadze received a laptop, Pavle Chachanidze Musical Sound Amplifier and others- Power Bank at Orientation Meeting.
Within the framework of the event freshmen received comprehensive information about law programs, study methods, practical experiences, and etc.
Its worthy to mention that freshman had the opportunity to meet Head of KPMG Law Department- Jaba Gvelebiani, who spoke about the characteristics of profession lawyer.