საქართველოს უნივერსიტეტი - განათლების საერთაშორისო გამოფენაზე
საქართველოს უნივერსიტეტი, 6 და 7 ოქტომბერს განათლების საერთაშორისო გამოფენის, ერთ-ერთი გამორჩეული მასპინძელი იყო.
როგორც ყოველთვის, უნივერსიტეტის აკადემიურმა და ადმინისტრაციის პერსონალმა დეტალური ინფორმაცია გასცა, უნივერსიტეტის შეთავაზებებისა და სიახლეების შესახებ. დამსწრე სტუმრებს გადაეცათ სამახსოვრო საჩუქრები, ხოლო მეთორმე კლასის მოსწავლეები ადგილზე დარეგისტრირდნენ, უნივერსიტეტის ტრადიციულ, ყოველწლიურ, უფასო სწავლის გათამაშებაში.
აღსანიშნავია, რომ საქართველოს უნივერსიტეტი, წელსაც დაჯილდოვდა, როგორც ყველაზე ინტერაქციული და განსხვავებული დიზაინის მქონე მასპინძელი, საგამოფენო სივრცეში.
აღნიშნული ღონისძიების ფარგლებში, დაინტერესებულ სტუმრებს, დეტალურად მიეწოდათ ინფორმაცია უნივერსიტეტის თითოეული პროგრამის, თუ სხვა შეთავაზებების შესახებ. გაეცნენ გაცვლითი პროგრამებით სარგებლობის შესაძლებლობებს და აგრეთვე ჩაერთნენ, ჯანმრთელობის მეცნიერებების სკოლის მიერ მოწყობილ, სიმულაციურ თამაშში.

The University of Georgia stood out as one of the exceptional hosts at the International Education Exhibition held on October 6 and 7.
As is customary, the university's academic and administrative staff offered comprehensive information about the institution's academic offerings and recent developments. Attendees were also presented with commemorative gifts, and 12th graders students were able to register on-site for the traditional annual free tuition raffle.
It's noteworthy that this year, the University of Georgia received recognition for having the most interactive and distinct exhibition space design among the hosts.
As part of this event, interested guests received in-depth information about each program and other offerings available at the university. They were informed about opportunities to participate in exchange programs and even engaged in a simulation game organized by the School of Health Sciences.