,ბიზნესის და ადმინისტრაციულ მეცნიერებათა სკოლა
ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტი - ბიზნესის და ეკონომიკის ფაკულტეტი - ბაკალავრი - 2011-09-30 - 2017-04-21
საქართველოს საზოგადოებრივ საქმეთა ინსტიტუტი - მმართველობის სკოლა - მაგისტრი - 2017-01-09 - 2019-07-31
ციფრული პროდუქტების მენეჯმენტი - 08-10-2023
პროდუქტების მენეჯმენტი-INOV5015 (  2023/2024; )
პროდუქტების მენეჯმენტი-INOV5015
გიორგი ლომიძე- მოწვეული ლექტორი - უძღვება ციფრული პროდუქტების მენეჯმენტის სალექციო კურსს. აქვს ბიზნესის ადმინისტრირების ბაკალავრის ხარისხი "თბილისი ივანე ჯავახიშვილის სახელობის თბილისის სახელმწიფო უნივერსიტეტის" ეკონომიკის და ბიზნესის ფაკულტეტიდან, ხოლო მაგისტრის ხარისხი "საქართველოს საზოგადროებივ საქმეთა ინსტიტუტი (GIPA)-დან. 2025 წლიდან მაგისტრატურაზე სწავლას აგრძელებს აშშ-ში University Of Texas At Austin-ში, McCombs School Of Business-ში Master of Science In Technology Commercialization-ის მიმართულებით. გიორგის აქვს ქართულ და საერთაშორისო კომპანიებში 12 წლიანი სამუშაო გამოცდილება ბიზნესის განვითარების, კორპორატიული ურთიერთობიების, პროექტის და პროდუქტების მენეჯმენტის მიმართულებით. ამჟამად არის საერთაშორისო ტექნოლოგიური კომპანია "Noxtton"-ს ასოცირებული პარტნიორი და ProdAct Community-ს თანადამფუძნებელი და აღმასრულებელი დირექტორი.

lvane Javakhishvili Tbilisi State University - Faculty of Economics and Business - Bachelor - 2011-09-30 - 2017-04-21
Georgian Institute Of Public Affairs - School of Government - Master - 2017-01-09 - 2019-07-31
Digital Products Management - 08-10-2023
Management of the products-INOV5015 (  2023/2024; )
George Lomidze - Guest lecturer - Teaches the digital products management lecture course. George has a bachelor's degree in business administration from the Faculty of Economics and Business of "Tbilisi Ivane Javakhishvili Tbilisi State University", and a master's degree from "Georgian Institute of Public Affairs (GIPA). From 2025, he continues his master's studies in the USA at the University of Texas at Austin, McCombs School of Business, at the program of Master of Science in Technology Commercialization. George has 12 years of work experience in Georgian and international companies in business development, corporate relations, project and product management. Currently, he is an associate partner of the international technology company "Noxtton" and the Co-founder and CEO of ProdAct Community.