ERP ადმინისტრატორების სტაჟირების პროგრამა
საქართველოს უნივერსიტეტის სტუდენტებს, დამამთავრებელი კურსის სტუდენტებს, მაგისტრატურის სტუდენტებსა და კურსდამთავრებულებს აქვთ შესაძლებლობა განაცხადი გააკეთონ ERP ადმინისტრატორების სტაჟირების პროგრამაზე ერთ-ერთ კომპანიაში.
• სტაჟირების პროექტის მიზანია მოტივირებული სტუდენტების შერჩევა, რომელთაც სურთ 1C ERP- ის შესახებ ტექნიკურ და პროცესუალურ ცოდნას დაეუფლონ პრაქტიკაში გამოყენების მიზნით;
• სწავლების პროცესი მოიცავს როგორც თეორიული ცოდნის გაღრმავებას, ასევე პრაქტიკულ დავალებებს და შემდგომ მათი შესრულების შეფასებას.
• ხანგრძლივობა : ორი თვე, კვირაში ორი შეხვედრა .
• სწავლების ფორმა : ჰიბრიდული;
• პროექტის დასრულების შემდგომ განიხილება წარმატებული მონაწილეების დასაქმება ავერსი ფარმას ERP-ის გუნდში.
გთხოვთ, გამოაგზავნოთ CV 2023  წლის 28 აპრილის ჩათვლით შემდეგ მისამართზე - career@ug.edu.ge სათაურის ველში მიუთითეთ - ERP ადმინისტრატორების სტაჟირების პროგრამა.

Internship program for ERP administrators
Junior and senior year students, MA students and graduates of the University of Georgia have an opportunity to apply for the ERP Administrator Internship Program at one of the companies.
• The goal of the internship project is to select motivated students who want to acquire technical and procedural knowledge about 1C ERP in order to use it in practice;
• The teaching process includes both the deepening of theoretical knowledge and practical tasks and their subsequent evaluation.
• Duration: two months, two meetings per week.
• Teaching form: hybrid;
• After the completion of the project, the employment of successful participants in the ERP team of Aversi Pharma will be discussed.
Please, send your CV via email to: career@ug.edu.ge  till April 28, 2023. In the Subject line please indicate – Internship program for ERP administrators.