საქართველოს უნივერსიტეტის მესამე კურსის სტუდენტებს, დამამთავრებელი კურსის სტუდენტებს, მაგისტრატურის სტუდენტებსა და კურსდამთავრებულებს აქვთ შესაძლებლობა განაცხადი გააკეთონ ფინანსური რეპორტინგის სპეციალისტის პოზიციაზე ერთ-ერთ კომპანიაში.
- IFRS სტანდარტების მიხედვით ყოველთვიური ფინანსური ანგარიშების მომზადება თითოეული კომპანიისთვის ცალ-ცალკე და ასევე ჯგუფის კონსოლიდირებული ანგარიშება;
- BIG4-ის შუალედური და წლიური აუდიტის წარმატებით გავლა;
- სხვადასხვა ტიპის რეპორტინგი და ანალიტიკა;
- საერთაშორისო საინვესტიციო ბორდისთვის პრეზენტაციების მომზადება, რეპორტინგი, კრების ოქმების შედგენა;
- ურთიერთობა წამყვან ქართულ ბანკებთან, საბანკო პროდუქტებით სარგებლობის პროცესების მართვა;
- ახალი პროექტების ფინანსური მოდელების შედგენა, კრიტიკული განხილვა, წარდგენა მენეჯმენტისთვის, შესაბამისი დაფინანსების მოპოვებაზე მუშაობა;
- ფინანსური პერიოდის დახურვაში მონაწილეობა;
- გუნდში მუშაობა სხვა დეპარტამენტების წარმომადგენლებთან (ბუღალტერია, HR, იურიდიული სამსახური, პროგრამული უზრუნველყოფა) სხვადასხვა შიდა პროექტის ჭრილში.
- ფინანსური აღრიცხვის და ანგარიშგების პრინციპების ცოდნა;
- Microsoft office-ის პროგრამებში გამართულად მუშაობის უნარი, განსაკუთრებით კი Excel-სა და PPT-ში;
- ასევე ინგლისურ ენაზე გამართულად წერის უნარი.
- მდებარეობა: დიღომი, ჩაჩავას #8;
- ანაზღაურება: 1625-2000 (Gross);
- სამუშაო გრაფიკი: ორშაბათი-პარასკევი 09:30-18:30;
- ყველა ზემოთაღწერილი ამოცანის შესასრულებლად საჭირო მეთოდებსა და პრაქტიკულ მიდგომებს რეპორტინგის გამოცდილი გუნდი ადგილზე შეგასწავლის, დაგეხმარება ხარისხის მუდმივ გაუმჯობესებაში - საბოლოოდ, მოკლე ვადაში შესაძლებელი უნდა იყოს ამოცანების სრული დელეგირება შენზე.
- ინფორმაცია დამსაქმებელი კომპანიის შესახებ იხილეთ აქ.
გთხოვთ, გამოაგზავნოთ CV შემდეგ მისამართზე - career@ug.edu.ge სათაურის ველში მიუთითეთ - ფინანსური რეპორტინგის სპეციალისტი.

Financial reporting specialist
Junior and senior year students, MA students and graduates of the University of Georgia have an opportunity to apply for the position of financial reporting specialist in one of the companies.
• Preparation of monthly financial statements for each company separately as well as consolidated statements of the group according to IFRS standards;
• Successfully passing the interim and annual audit of BIG4;
• Different types of reporting and analytics;
• Preparation of presentations, reporting, meeting minutes for the International Investment Board;
• Relations with the leading Georgian banks, managing the processes of using banking products;
• Compilation of financial models of new projects, critical review, submission to management, work on obtaining appropriate financing;
• Participation in the closing of the financial period;
• Work in a team with representatives of other departments (accounting, HR, legal service, software) in terms of various internal projects.
• Knowledge of financial accounting and reporting principles;
• Ability to work properly in Microsoft office programs, especially in Excel and PPT;
• Also the ability to write properly in English.
• Location: Digomi, Chachavas #8;
• Salary: 1625-2000 (Gross);
• Working schedule: Monday-Friday 09:30-18:30;
• An experienced reporting team will teach you the methods and practical approaches needed to perform all the above-mentioned tasks, will help you to continuously improve the quality - finally, it should be possible to fully delegate the tasks to you in a short period of time.
Please, send your CV via email to: career@ug.edu.ge  In the Subject line please indicate – Financial reporting specialist.