სასწავლო პროცესის ადმინისტრატორი
შპს "იუჯი ლიმესი რობოტექნიკის აკადემია" აცხადებს ვაკანსიას სასწავლო პროცესის ადმინისტრატორის თანამდებობაზე.
UG limes რობოტექნიკის აკადემია არის საგანმანათლებლო ორგანიზაცია, რომელიც ანხორციელებს საგანმანათლებლო პროგრამებს რობოტიკაში და პროგრამირებაში. მსმენელები მიიღებიან პირველი კლასიდან მე-12 კლასის ჩათვლით.
·         მშობლების მიღება, სასწავლო პროგრამებზე გასაუბრება, შესაბამის პროგრამაზე მოსწავლის დარეგისტრირება (მოსწავლეთა ახალი ნაკადის მიღბების გამოცხადებისას);
·         მოსწავლეთა დასწრების მონიტორინგი (დასწრებების აღმრიცხველ დოკუმენტს მასწავლებლებისგან მიღებთ ყოველკვირეულად);
·         მოსწავლეთა ფინანსური დავალიანების მონიტორინგი (ყოველთვიურად);
·         საჭიროების შემთხვევაში მშობლებისთვის ინფორმაციის მიწოდება, მათი ფინანსური დავალიანებისა და მოსწავლის გაცდენების შესახებ.
·         Word და Excel პროგრამების ცოდნა მაღლ დონეზე;
·         სასურველია 3 თვიანი სამუშაო გამოცდილება; უპირატესობა მიენიჭება ადმინისტრაციის ან/და განათლების სფეროში მუშაობის გამოცდილებას;
·         ქართული ენის ცოდნა.
უნარ-ჩვევები:
·         სამუშაოს დაგეგმვისა და ორგანიზების უნარი;
·         მშობლებთან ეფექტური კომუნიკაციის უნარი;
·         გამართულად მეტყველება;
·         გუნდური მუშაობა.
·         UG limes ის ადმინისტრაცია ფუნქციონირებს საქართველოს უნივერსიტეტის შენობაში, მე-4 კორპუსი, ოთახი N209;
·         კანდიდატები გაივლიან შერჩევის რამდენიმე ეტაპს:
o   CV-ების მიღება, განხილვა;
o   ინდივიდუალური გასაუბრება;
o   სტაჟირების ეტაპი  1 თვე;
·         სტაჟირების ეტაპის შემდეგ გაფორმდება ანაზღაურებადი ხელშეკრულება.
გთხოვთ, გამოაგზავნოთ CV 2021 წლის 30 ივნისის  ჩათვლით შემდეგ მისამართზე - career@ug.edu.ge სათაურის ველში მიუთითეთ - სასწავლო პროცესის ადმინისტრატორი.

Learning Process Administrator
UG limes Academy of Robotics Ltd. is announcing a vacancy for the position of learning process administrator.
UG limes Academy of Robotics is an educational organization that implements educational programs in robotics and programming. Students will be admitted from first grade to 12th grade.
·         Admission of parents, interviewing for curricula, enrollment of a student in the relevant program (when announcing the admission of a new stream of students);
·         Student attendance monitoring (you receive an attendance record document from teachers on a weekly basis);
·         Monitoring of students' financial debt (monthly);
·         Provide information to parents about their financial debt and student absenteeism when needed.
·         High level knowledge of Word and Excel programs;
·         3 months of work experience is desirable; Experience working in administration and / or education will be preferred;
·         Knowledge of Georgian language.
·         Ability to communicate effectively with parents;
·         Detail orientation;
·         Speak fluently;
·         Teamwork.
·         UG limes administration operates in the building of the University of Georgia, 4th building, room N209;